Historia firmy JATEX™


Tradycja - Posiadamy doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie

Bielsko-Biała to region wyspecjalizowany w przemyśle włókienniczym już od XIX wieku. Był on drugim po Łodzi znaczącym ośrodkiem przemysłu włókienniczego w kraju. Firma JATEX zlokalizowana w powiecie bielskim czerpie swoją wiedzą z wielu pokoleń specjalistów włókienników, którzy przekazywali swoje doświadczenie następnym generacjom.

Tradycja

Jakość i renoma - Używamy certyfikowanych surowców aby zapewnić Ci najlepszy produkt

Powstanie JATEX-u datujemy na 2005 rok. Od początku swojej działalności skupiamy się na tym, aby nasze produkty spełniały najwyższe normy jakościowe i wymagania klientów. Z tego powodu zwracamy wielką uwagę by nasze produkty były wykonywane z surowców najwyższej jakości, posiadających certyfikaty. 

Jakość

Technologia - Dzięki nowoczesnemu zapleczu maszynowemu otrzymujesz produkt wysokiej klasy

Kontynuując tradycję czuwamy nad rozwojem technologii i od lat inwestujemy w sprawdzone maszyny i urządzenia. Pozwala to nam tworzyć dla naszych klientów różnorodne produkty pasmanteryjne wytwarzane metodą tkania, dziania i plecenia, w szerokiej gamie rozmiarów oraz kolorystycznej, m.in. taśmy, gumy, sznurki oraz wiele innych.

Technologia

Potencjał - Wykorzystujemy w pełni nasze możliwości by zrealizować każdy nawet nietypowy projekt

Młody, prężnie działający i nieustannie rozwijający się zespół pracowników, nastawionych na realizację zadania, sprawia że potrafimy dostosować się do oczekiwań klienta. Połączenie tego z naszą tradycją, daje nam dużą przewagę konkurencyjną. Działamy w myśl idei: przedstaw nam problem, a my damy Ci gotowe rozwiązanie. 

Potencjał

Elastyczność - Rozwijamy się i dostosowujemy się do Twoich potrzeb

Działając na wielu rynkach ciągle poszukujemy nowych rozwiązań zaspokajających coraz to nowe potrzeby klientów. Doświadczenie oraz wiedza pozyskiwana we współpracy z różnymi branżami pozwala nam kreować nowe trendy. Kontakty z klientami nauczyły nas pracy nad ciągłym udoskonalaniem naszych produktów.

Elastyczność

.